Альона Гливко
Рейтинг
+37.70
Сила
97.47

Альона Гливко

a-hlyvko

avatar
)) ну бачу, що ви двоє тут влаштували таку вечірку, що я вже третій лишній. Веселіться, хлопці, поки ваш режим вбиває людей сотнями. Да, Міша, шкода, шо ваші фараони не заберуть вас з Сергієм у своі гробниці
avatar
Клас депутата трохи в іншому, Сергію. У представництві, захисті та забезпеченні прав свого виборця, громадян своєї держави. А ті, що «благородно», як Ви кажете, достояли до кінця — довели до смерті оту сотню молодих хлопців, що були вбиті сьогодні на Майдані. Це для Вас є прикладом «классу»??? Є ще такі «классові», на них чекає трибунал. А таракани просто побігли вже шукати продовження свого життя, в тому числі, політичного. Покаяння це добре, але не коли воно відбувається з конкретної вигоди.
А стосовно Мунтяна, розумію, що як би я тут не аргументувала, то пролетить повз Ваші вуха, бо не того Ви тут шукаєте. Чим Мунтян кращий знають буковинці, які дають йому мандат довіри в обласній раді вже протягом 20 років. Може хоча б тому, що він не є і не був членом команди «політика» — бандита, що розкрав усю країну і від страху за власне жалюгідне існування почав вбивати своїх громадян… Але то для Вас порожній звук.
P.S. «Президент оказался»?? Бачу з Вашої риторики, що олігархи, зокрема фірташ, вже його злили
avatar
Просила, щоб ви залишалися чоловіком. але, певне, його там і не було… Історики справді колись все розставлять на свої місця. Мене переконували, що ви не провокатор, а розумна людини. Людини не бачу. Відповідно дискутувати немає з ким.
avatar
Не знаю, Свят. Все ж таки зауваження з боку Європи мають неабиякий вплив на українську громадськість, на її свідомість. Українці завжди придивлялися і прислухалися до Заходу у всьому, починаючи зі стилю одягу, поп-культури і закінчуючи політикою. Тому як мінімум, українці почують про те, що не все гаразд — і це вже вплив. Геополітика — вагома складова внутрішньої політики кожної держави. Однак, як у цю геополітику зіграють наші державні керманичі — це покаже час.
Між іншим, ходжять чутки, що Медведев може залишитись ще на один термін. Як гадаєш?
avatar
Твоя правда, Свят. На жаль, прибуток сьогодні стоїть вище якості виконання. У переважній більшості сфер життя.
avatar
Політика не є такою примітивною штукою, що можна або лягти під когось, або не лягти, тому тут із Вашим твердженням не погоджуюсь. Кожна з партій, що проголосувала за подолання вето переслідувала свої інтереси, а не інтереси регіоналів. Це природньо, що депутати захотіли повернути собі відібрані повноваження. І взагалі конфлікт був настільки штучно створений, що інші партії, в тому числі Батьківщина, опинилися між двох вогнів, між двома силами, що боряться за владу. Так само штучно прикута увага громадськості до цього питання, відволікаючи чернівчан від тих серйозних проблем, перед якими сьогодні постають громадяни: від підвищення цін на продукти, до послуг ЖКХ, води, газу тощо. Це відволікання уваги, якщо проаналізуєте, вигідне як міській, так і обласній владі, адже вони обидва несуть за це відповідальність. Саме про це йде мова у заяві «Батьківщини» стосовно їх голосування, Ви можете ознайомитись з нею на Букньюс, якщо прагнете відповіді на питання «Чому?».
А стосовно виключених з партії депутатів від Батьківщини (їх у раді четверо), то їх голосування виходило із інших мотивів, з яких — це вже знають лише вони. Ви тут абсолютно праві — коли вони пройшли до ради, то не пройшли завдяки своєму авторитету, а виключно завдяки авторитету партії «Батьківщина». Від так, представництво партії у раді зберігається, а депутати, що виключені з партії, будуть виключені і з фракції та існуватимуть як окрема депутатська група. На жаль, відкликати їх із ради сьогодні є фактично неможливим, однак це питання вивчається.
avatar
ні, максимум міжусобні війни :)
avatar
чи мета виправдовує засоби? це питання на цілі політичні трактати ). З точки зору могутнього державця, то так. Макіавелі єдиним можливим способом стати та бути міцним управлінцем вважав використання будь-яких засобів. Але суть його ідеї полягала лише у зміцненні влади. Тобто, якщо мова йде про найефективніший спосіб зберегти владу — тоді так. І як показує життя, сьогодні макіавелізм в українській політиці в моді), однак з кожним роком методи завоювання та утримання влади стають дедалі витонченішими. Тут я повністю погоджуюсь зі Святославом, не можна вважати, що політика цинічна тільки у нас, у більшості країн світу все відбувається так само, просто прості громадяни не цікавляться нею настільки, допоки вони забезпечені стабільною економікою та соціальним забезпеченням. Тому на заході так само на першому місці стоїть мета, а далі підбираються дуже тонкі та непомітні для пересічного громадянина засоби. А взагалі вся політична сфера будь-якої держави формується на основі допустимих суспільством меж, тобто на політичній свідомості та культурі громадян. Тому як це не банально звучить, але народ має ту владу, на яку заслуговує, і використовуються ті засоби, які ним допускаються.
avatar
Як на мене, не потрібно задавати питання «цінності чи компроміс», в ідеалі повинні бути присутності і цінності, і компроміс, питання тільки в балансі. Політика за визначенням є діяльністю, направленою на завоювання та утримання влади, тобто мета політики — це влада, а вже для чого влада потрібна своїм носіям і на що направлена — отут питання цінностей, моралі та відповідальності. Правильно зазначено, що політика лише доходить до регіонів, і, на жаль, спочатку передують навіть не компроміси, а непрофесійність і недосвідченість у політичних іграх. Можливо, скоро дійдуть і цінності. Це неминучий еволюційний поступ. Питання часу.
avatar
Вмерли в Новім Заповіті
З славою святих.
На Аскольдовій Могилі
Поховали їх.